Regulamin sklepu

REGULAMIN
SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ GRUZ-WYWOZ.PL

 1. W ofercie firmy gruz-wywóz, znajdują się dwie wielkości worków:
  • – 0,5 m3 poj. ok 0,5 tona
  • – 1 m3 poj. ok 1 tony
 2. W workach może znajdować się gruz budowlany lub odpady zmieszane (po budowlane).
 3. Do worka Big-Bag na zmieszane odpady budowlane można wrzucać:
  • gruz betonowy, ceramikę, dachówkę, cegły, płyty gipsowe, płytki, potłuczone urządzenia sanitarne, elementy metalowe, wiadra po farbach, zaprawach, worki po gipsie i klejach, elementy plastikowe, drewno i panele, papier.
 4. Zabrania się umieszczania w workach Big-Bag :
  • papy, eternitu, opon, odpadów niebezpiecznych, odpadów zawierających substancje żrące, azbestu, rozgrzanego popiołu i pozostałych odpadów mogących uszkodzić worek.
 5. Worek BIG-BAG powinien być umieszczony na zewnątrz budynku, w miejscu dostępnym dla dźwigu samochodowego. Dźwig musi mieć możliwość podjazdu do worka na odległość ok. 2 metrów.
 6. Worek nie powinien znajdować pod zadaszeniami, liniami wysokiego napięcia oraz drzewami.
 7. Prosimy zwracać uwagę na miejsce postawienia worka, tak aby nie utrudniał przejazdu czy ruchu pieszych.
 8. Dla zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego należy umieścić worek w odległości nie mniejszej niż 3,5 metra od pomieszczeń mieszkalnych oraz w takiej samej odległości od zaparkowanych na podwórku samochodów.
 9. W przypadku umieszczenia w worku BIG-BAG innych odpadów niż opisane w niniejszym regulaminie zastrzegamy sobie prawo dodatkowego obciążenia Państwa kosztem wywozu i unieszkodliwienia zgromadzonych w nim odpadów.
 10. Worek Big-Bag można zakupić przez internet lub w biurze w Koźminie 29/2, 59-900 Zgorzelec, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, płatność gotówką lub kartą.
 11. Worki można również zamawiać telefonicznie tel. +48 535 332 331, worki dostarczane są na miejsce maksymalnie w ciągu 24 godzin. Płatność gotówką, kartą lub przelewem.
 12. Akceptujemy tylko płatności przelewem w formie tradycyjnym przelewem bankowym.
 13. Odbiór worków od miejsca punktu odbiorów, nie przekraczający zasięgu do 10 km, jest bezpłatny, natomiast po przekroczeniu 10 km następuje doliczenie 4.50 zł za każdy kilometr.
 14. Zapełnione worki Big-Bag odbierane są po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym tel. +48 535 332 331 przez Zamawiającego lub po zgłoszeniu na adres e mail: biuro@gruz-wywoz.pl
 15. Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu odbioru worka ze względu na trudne warunki pogodowe, silne opady deszczu lub śniegu, bardzo niskie temperatury (przymarzanie worków do podłoża). Podczas trudnych warunków pogodowych worki nie będą odbierane, aż do momentu ich poprawy.
 16. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel. +48 535 332 331 lub biuro@gruz-wywoz.pl.
 17. Po spełnieniu akceptacji zostanie wysłane podsumowanie zamówienie oraz suma opłat. Realizacja następuje po zaksięgowaniu wpłat.
 18. Akceptacja regulaminu następuje w momencie zamówienia usługi i uiszczenia opłaty za powyższą usługę.