WOREK NA GRUZ
 • 0.5 tony
 • 75x75x75
 • 0.5 m3
299 złza szt.
 • 1 tona
 • 90x90x100
 • 1 m3
399 złza szt.
WOREK NA ODPADY POBUDOWLANE
 • 0.5 tony
 • 75x75x75
 • 0.5 m3
499 złza szt.
 • 1 tona
 • 90x90x100
 • 1 m3
599 złza szt.

DODATKOWE INFORMACJE

  Worki Big-Bag na gruz budowlany lub odpady pobudowlane:
 1. W workach Big-Bag na gruz można umieszczać: pokruszony beton, płytki, cegłę, dachówkę, kamień, elementy sanitariów oraz umywalek.
 2. W workach Big-Bag na odpady pobudowlane można umieszczać: wszystkie rodzaje gruzu + np. wiaderka, szkło płaskie, drewno, złom, folia malarska, butelki typu PET i inne tworzywa sztuczne, itp.
 3. W workach Big-Bag na gruz oraz na odpady pobudowlane zabrania się umieszczania : azbestu, papy, wełny mineralnej, substancji niebezpiecznych, opon, substancji żrących.
 4. W wypadku umieszczenia w worku odpadów innych niż dozwolone zastrzegamy sobie możliwość nałożenia kary w wysokości 80zł lub nie odebrania worka.
 5. Pojemność worka Big-Bag to 0,5m3 lub 1m3
 6. Nie należy worka przeładowywać, powinien być napełniony w ilości umożliwiającej spięcie górnych zaczepów załadunkowych.
  Usługa odbioru:
 1. Worki Big-Bag są odbierane do 15 km od centrum Miasta, w przypadku przekroczenia tej odległości doliczamy 4,50 zł za każdy następny kilometr.
 2. Czas ładowania worka Big-Bag jest dowolny.
 3. Po zapełnieniu worek powinien znajdować się w miejscu umożliwiającym podjazd lewostronny samochodem dostawczym z dźwigiem HDS ( < 2 metry od ulicy ).
 4. Nie wolno ustawiać worka Big-Bag: pod zadaszeniami, liniami wysokiego napięcia oraz drzewami.
Koszyk
  Produkt Cena Ilość Suma
Pusty kosz
Podsumowanie: 0,00

Dane zamówienia

Kupuję jako:

Sposób płatności
Dostawa
Podsumowanie
Produkt Ilość Suma
Razem do zapłaty: 0,00
Wyrażanie zgody

  Ogólny regulamin zamawiania

 1. W ofercie firmy gruz-wywóz, znajdują się dwie wielkości worków:
  • – 0,5 m3 poj. ok 0,5 tona
  • – 1 m3 poj. ok 1 tony
 2. W workach może znajdować się gruz budowlany lub odpady zmieszane (po budowlane).
 3. Do worka Big-Bag na zmieszane odpady budowlane można wrzucać:
  • gruz betonowy, ceramikę, dachówkę, cegły, płyty gipsowe, płytki, potłuczone urządzenia sanitarne, elementy metalowe, wiadra po farbach, zaprawach, worki po gipsie i klejach, elementy plastikowe, drewno i panele, papier.
 4. Zabrania się umieszczania w workach Big-Bag :
  • papy, eternitu, opon, odpadów niebezpiecznych, odpadów zawierających substancje żrące, azbestu, rozgrzanego popiołu i pozostałych odpadów mogących uszkodzić worek.
 5. Worek BIG-BAG powinien być umieszczony na zewnątrz budynku, w miejscu dostępnym dla dźwigu samochodowego. Dźwig musi mieć możliwość podjazdu do worka na odległość ok. 2 metrów.
 6. Worek nie powinien znajdować pod zadaszeniami, liniami wysokiego napięcia oraz drzewami.
 7. Prosimy zwracać uwagę na miejsce postawienia worka, tak aby nie utrudniał przejazdu czy ruchu pieszych.
 8. Dla zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego należy umieścić worek w odległości nie mniejszej niż 3,5 metra od pomieszczeń mieszkalnych oraz w takiej samej odległości od zaparkowanych na podwórku samochodów.
 9. W przypadku umieszczenia w worku BIG-BAG innych odpadów niż opisane w niniejszym regulaminie zastrzegamy sobie prawo dodatkowego obciążenia Państwa kosztem wywozu i unieszkodliwienia zgromadzonych w nim odpadów.
 10. Worek Big-Bag można zakupić przez internet lub w biurze w Koźminie 29/2, 59-900 Zgorzelec, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, płatność gotówką lub kartą.
 11. Worki można również zamawiać telefonicznie tel. +48 535 332 331, worki dostarczane są na miejsce maksymalnie w ciągu 24 godzin. Płatność gotówką, kartą lub przelewem.
 12. Akceptujemy tylko płatności przelewem w formie tradycyjnym przelewem bankowym.
 13. Odbiór worków od miejsca punktu odbiorów, nie przekraczający zasięgu do 10 km, jest bezpłatny, natomiast po przekroczeniu 10 km następuje doliczenie 4.50 zł za każdy kilometr.
 14. Zapełnione worki Big-Bag odbierane są po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym tel. +48 535 332 331 przez Zamawiającego lub po zgłoszeniu na adres e mail: biuro@gruz-wywoz.pl
 15. Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu odbioru worka ze względu na trudne warunki pogodowe, silne opady deszczu lub śniegu, bardzo niskie temperatury (przymarzanie worków do podłoża). Podczas trudnych warunków pogodowych worki nie będą odbierane, aż do momentu ich poprawy.
 16. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel. +48 535 332 331 lub biuro@gruz-wywoz.pl.
 17. Po spełnieniu akceptacji zostanie wysłane podsumowanie zamówienie oraz suma opłat. Realizacja następuje po zaksięgowaniu wpłat.
 18. Akceptacja regulaminu następuje w momencie zamówienia usługi i uiszczenia opłaty za powyższą usługę.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.